O mnie

Witam Cię w moim małym świecie!


Dziękuję, że jesteś i że poza przeglądaniem produktów, postanowiłaś (przepraszam wszystkich mężczyzn, którzy również tu zajrzeli - to nie tak, że nie wierzę, że tu jesteście, ale po prostu łatwiej mi pisać w formie żeńskiej ;) ) dowiedzieć się czegoś więcej o mnie i o tym co tu się dzieje. 

Długo dojrzewałam, żeby napisać kilka sensownych słów .. 

Ciężko mi mówić o sobie xD 

Najważniejsze, co chcę Ci przekazać to, że wszystko co widzisz w sklepie jest robione przeze mnie. Często są to produkty, które możesz modyfikować - do czego serdecznie zachęcam. Cały czas staram się, żeby każdy produkt był wyjątkowy, więc jeśli masz chęć wziąć udział w procesie tworzenia, będzie mi niezmiernie miło! 

 

Skąd w ogóle wzięło się w moim życiu rękodzieło, czyli jak cała historia się zaczęła? 

Na początku była moja Babcia, która (zawsze na szpilkach) zwiedzała cały świat w poszukiwaniu minerałów. Zebrane przez siebie okazy (surowe albo w formie biżuterii) pokazywała na giełdach minerałów.
Kiedy jako dziecko odwiedziłam ją na takim wydarzeniu, nie mogłam napatrzeć się na ten piękny świat kamieni. Potem zaczęłam jeździć z Babcią, a na takich wydarzeniach zaczęło pojawiać się więcej biżuterii... to i ja sobie przysiadłam i metodą prób i błędów wydziergałam pierwsze mulinowe bransoletki.
Koleżanka mojej babci, przywiozła któregoś dnia bransoletki z Peru, w żarcie powiedziała do mnie "takiej nie zrobisz". No więc.. uparłam się i zrobiłam (a wtedy nie było jeszcze tutoriali z YouTuba 😉.
I tak się zaczęło. Od tamtej pory grzebię, ćwiczę, szukam i błądzę, a lata mijają...
 
 
Jeśli masz jakieś uwagi albo pytania - skontaktuj się ze mną. :) 
 
A! No i tak - to często mnie właśnie widać na zdjęciach produktów..
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl